Haber ve Duyurular

Vodafone 38. İstanbul Maratonu Fuar Alanı Sahne Programı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor A.Ş. tarafından düzenlenen, iki kıtayı birleştiren tek organizasyon olan Vodafone 38. İstanbul Maratonu öncesi 10 - 12 Kasım tarihleri arasında  Sinan Erdem Spor Salonu ve Ataköy Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu'nda 3 gün sürecek olan Maraton ve Spor Fuarı içerisinde 2 sahne bulunacak.

 

Sinan Erdem Spor Salonu

10 Kasım Perşembe

12:30 - 13:00           Fitness Akademi Yarışma

13:00 - 13:30           Fitness Akademi

13:30 - 14:30           Finspor

14:30 - 15:00           Zumba Team

15:30 - 16:00           Naumman MAZICIOĞLU - Body Conditioning

16:00  - 16:30          Finspor

16:30 - 17:00           Workout Türkiye

 

11 Kasım Cuma

14:00 - 14:30            Finspor Özgür Rabu Hoist ile Crossfit Workshop

14:30 - 15:00            Zumba Team

15:00 - 15:30            Özgür AKTÜRK-Fit Project

15:30 - 16:00            Didem ZEYBEK® Zumba Team

16:00 - 16:30            Finspor Ergun Hoca ve Takımı  Step Reebok Team Show- Closing Energy

17:00 - 17:30            Naumman MAZICIOĞLU – Özgür – Gülen

 

12 Kasım Cumartesi

11:00 - 12:00           Finspor Orçun Ocakoğlu Spinning Maddog Cycle Training & Workshop

12:00 - 12:30           Naumman MAZICIOĞLU - Body Conditioning

12:30 - 13:00           Özgür AKTÜRK Dancerobıc

13:00 - 13:30           Fıtness Akademi - Çetin ATAMAN – Knockout

13:30 - 14:00           Fıtness Akademi - Cengiz CUMHUR - Body Combat

14:00 - 14:30           Didem ZEYBEK® Zumba Team

14:30 - 15:00           Funny Jumps

15:00 - 15:30           Naumman MAZICIOĞLU – Özgür – Gülen

15:30  - 16:00          Fıtness Akademi - Ayşegül DEMİRSOY

16:00 - 16:30           Fıtness Akademi - Cengiz CUMHUR- Body Balance

16:30 - 17:30           Aero Maraton

 

Aslı Çakır Alptekin Spor Salonu

10 Kasım Perşembe

11:00  - 11:30           SPOR AŞ Sporaşk Gösteri Takımı

11:30  – 12:00          FINSPOR ÜNAL VATANDAŞ & CAN ÜSTÜNDAĞ “Koşularda nabız kontrolü”

12:00  - 12:50          TRT Canlı Yayını Spor Her Yerde

13:00  - 13:30          TEKNOGYM HAKANDEMİRAY Technogym Master  Trainer/Wellness Koç    

13:30  - 14:00          Fitness Akademi

14:00 - 14:20           Nike “Ülkemizde koşu kültürünü geliştirme”

14:20 - 14:45         Vodafone 38. istanbul Maratonu 12 Ekim -2 Kasım Tarihleri arasında gerçekleşen Resim Yarışması Ödül Töreni

14:45 - 15:10           SPOR AŞ Sporaşk Gösteri Takımı

15:15  - 15:45          Pr.Dr Alparslan CEYLAN “Türk Tarihinde Spor Kültürü “

15:45 - 16:15           Mert GÜLER Zihin Beden Farkındalığı

16:15 - 16:45           Türk Kanser Derneği Usla Akademi Sağlıklı Beslenme

16:45 - 17:00           Milli Takım Kickbox Gösterisi

17:00 - 17:10           Teakvando Dünya Şampiyonları

 

11 Kasım Cuma

10:00 - 10:30           SPOR AŞ Sporaşk Gösteri Takımı

10:30 - 11:00           Maraton ve Spor  Fuarı Açılış Lansmanı

11:15 - 11:45           Fitness  Akademi Meltem FAKABASMAZ- Dönüşüm "Sensin" Yoga

12:00 - 12:50           TRT Canlı Yayını Hava Atışı

13:00 - 13:30           Nike “Koşuya yeni başlayanlar için tavsiyeler”

14:00 - 14:30           TECNOGYM HAKAN DEMİRAY  Technogym Master Trainer/Wellness Koç

14:30 - 15:00           SPOR AŞ Sporaşk Gösteri Takımı

15:00 - 15:30           NTV Spor Canlı Yayını

15:30 - 16:00           Derin Beyin Egzersiz

16:00 - 16:30           Finspor Devrim KIVANÇ  "Takım ve Takımdaşlık”

16:30 - 17:00           Pr.Dr Özbay GÜVEN“Türk Spor Kültüründe Çöğen/ Çevgan / Polo”

17:00 - 17:15           Milli Takım Kickbox

 

12 Kasım Cumartesi

10:00 - 10:30           SPOR AŞ Sporaşk Gösteri Takımı

10:30 - 12:00           TRT Canlı Yayını

12:00 - 12:30           Tarihci Yazar Yavuz BAHADIROĞLU Osmanlı Tarihinde Spor

12:30 - 13:30           Olimpik Sporcular Söyleşi ve Haldun Alagaş &Bahri Tanrıkulu Gösteri Spor AŞ.                                        Cimnastik  Minik ,Kendo,Aikido,Tricking Gösterileri

14:00 - 14:30          Şahika ERCÜMEN

14:30 -15:20           Kadem Yayını Tanklardan Güçlü Kadınlar

15:20 - 15:50          Vodafone Kemal ÖZDEMİR

15:50 - 16:20          Derin Beyin Çocuklarla Etkinlik

16:20 - 16:50          Teknogym Özgür Tetik Teknogym Master Trainer

16:50  - 17:10         Mert GÜLER Zihin Beden Farkındalığı Uygulama

Haber Fotoğrafları

 
example1-Screenshot 2016 11 07 11 53 57 1 600 X 595