> Açık Hava Egzersizleri

Haftanın her günü, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, her geçen gün sayısı artan katılımcılarımızla  daha aktif bir İstanbul için açık havada birlikte egzersiz yapıyoruz.

NİSAN ayı programı

İlçeLokasyonPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar
ArnavutköyArnavutköy Boğazköy Çem11:00 – 17:00
ArnavutköyArnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak Çem12:30 – 16:30
AtaşehirAtaşehir Esatpaşa Çem13:00 – 17:00
AtaşehirAtaşehir Eston Çamlıevler Sitesi16:00 – 17:0009:30 – 10:3009:00 – 10:00
AtaşehirAtaşehir Eston Çamlıevler Sitesi Çocuk Grubu17:00 – 18:00
AtaşehirAtaşehir Evim Park Rezidance Sitesi11:00 – 12:0013:00 – 14:0011:15 – 12:15
AtaşehirAtaşehir Evren Sitesi08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
AtaşehirAtaşehir Parkı10:00 – 11:0010:00 – 11:0010:00 – 11:00
AtaşehirBülent Ecevit Parkı12:30 – 13:3014:00 – 15:00
Ataşehirİbb Kadın Ataşehir13:00 – 15:0013:00 – 15:00
AtaşehirKayışdağı Trekking Grubu08:00 – 10:00
AtaşehirMeskenler Parkı08:30 – 09:3008:30 – 09:3010:00 – 11:00
AtaşehirMuhtar Tacim Ayvadaş Parkı07:20 – 08:2007:20 – 08:2007:20 – 08:20
AtaşehirNazım Hikmet Parkı08:30 – 09:30
AtaşehirObalar Durağı Parkı11:00 – 12:0011:00 – 12:00
AtaşehirŞehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Parkı11:00 – 12:00
AvcılarAvcılar Ambarlı Çem13:00 – 17:00
AvcılarAvcılar Paşaeli Kent Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
AvcılarAvcılar Sahil09:30 – 10:3009:30 – 10:3009:30 – 10:30
AvcılarAvcılar Yeşilkent Çem13:00 – 17:00
Avcılarİbb Yurt Avcılar 1 Kız Öğrenci Yurdu18:00 – 19:0018:00 – 19:00
Avcılarİbb Yurt Avcılar 2 Kız Öğrenci Yurdu17:00 – 18:0017:00 – 18:00
Avcılarİsadem Avcılar11:00 – 12:0011:00 – 12:00
B. ÇekmeceBüyükçekmece Atatürk Çem10:00 – 16:00
B. ÇekmeceBüyükçekmece Tepecik Çem10:00 – 16:00
Bahçelievler75.Yıl Cumhuriyet İlkokulu17:00 – 18:0017:00 – 18:00
BahçelievlerBahçelievler Belediyesi Spor Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
BahçelievlerBahçelievler Kazım Karabekir Orta Okulu Bahçesi15:00 – 16:0015:00 – 16:00
BahçelievlerBahçelievler Kocasinan Çem10:00 – 16:00
BahçelievlerBahçelievler Kocasinan Semt Parkı11:00 – 12:0011:00 – 12:0009:40 – 10:40
BahçelievlerBahçelievler Mimar Sinan Parkı09:15 – 10:1509:15 – 10:1509:15 – 10:15
BahçelievlerBahçelievler Spor Kulübü Tesisi08:00 – 09:0010:00 – 11:00
BahçelievlerBahçelievler Şehitler İlkokulu Çocuk Grubu12:50 – 13:5012:50 – 13:50
BahçelievlerBahçelievler Şeyh Zayed Çocuk Evleri Sitesi10:30 – 12:3013:00 – 15:00
BahçelievlerBahçelievler Yenibosna Çem10:00 – 15:00
BahçelievlerBahçelievler Zafer Çem10:30 – 16:00
BahçelievlerBahçelievler Zaferler Mahalle Evi Çocuk Grubu11:00 – 13:0011:00 – 13:00
Bahçelievlerİsadem Bahçelievler13:30 – 14:3013:30 – 14:30
BahçelievlerMerter Şelale Parkı09:00 – 10:0009:00 – 10:0009:00 – 10:0009:00 – 10:00
BahçelievlerMilli Egemenlik Parkı09:15 – 10:1509:15 – 10:1510:00 – 11:00
BahçelievlerTuğra Parkı07:00 – 08:0007:00 – 08:00
BahçelievlerYenibosna Yıldırım Beyazıt Parkı17:00 – 18:0017:00 – 18:00
BakırköyBakırköy Ataköy 1 Çem10:00 – 16:00
BakırköyBakırköy Ataköy 2 Çem11:00 – 16:00
BakırköyBakırköy Sahil Parkı09:15 – 10:1509:30 – 10:30
BakırköyBakırköy Şenlikköy Çem10:00 – 15:00
BakırköyFlorya Atatürk Ormanı07:30 – 08:3007:30 – 08:3007:30 – 08:3007:30 – 08:30
BakırköyFlorya Sahil08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
Bakırköyİbb Kadın Bakırköy10:00 – 11:0009:00 – 10:0010:00 – 11:00
BayrampaşaBayrampaşa İsmetpaşa Çem10:00 – 16:0010:00 – 13:00
BayrampaşaBayrampaşa İsmetpaşa Mahalle Evi Çocuk Grubu16:00 – 17:0016:30 – 17:30
BayrampaşaBayrampaşa Kentsel Dönüşüm Sitesi09:00 – 10:0009:00 – 10:00
BayrampaşaBayrampaşa Mehmet Akif Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:00
BayrampaşaBayrampaşa Mercan Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:00
BayrampaşaBayrampaşa Şehir Parkı Ada Park08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:0009:00 – 10:00
BayrampaşaBayrampaşa Yıldırım Çem12:30 – 14:30
Bayrampaşaİbb Yurt Bayrampaşa Kız Öğrenci Yurdu18:00 – 19:0018:00 – 19:00
BayrampaşaSabri Akpınar Parkı07:30 – 08:3007:30 – 08:30
BağcılarBağcılar Dr Sadık Ahmet Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
BağcılarBağcılar Kapalı Pazar Yeri08:00 – 09:0008:00 – 09:00
BağcılarBağcılar Kapalı Pazar Yeri Halısaha17:00 – 18:00
BağcılarBağcılar Kestane Bahçesi Parkı Çocuk Grubu16:00 – 17:0016:00 – 17:00
BağcılarBağcılar Kirazlı Çem09:00 – 17:00
BağcılarBağcılar Mevlana Park08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
BağcılarBağcılar Yeni Mahalle Çem09:30 – 15:00
Bağcılarİbb Yurt Bağcılar Cüneyt Arkın Erkek Öğrenci Yurdu18:00 – 19:0018:00 – 19:00
BaşakşehirBaşakşehir Güvercintepe Çem10:00 – 15:00
BaşakşehirBaşakşehir Kayabaşı Mahallesi Çem10:00 – 16:00
BaşakşehirBaşakşehir Sular Vadisi Çem10:00 – 15:30
Başakşehirİsadem Başakşehir12:00 – 13:00
BaşakşehirKiptaş Referans Başakşehir Konutları08:00 – 10:0008:00 – 10:0008:00 – 10:00
BeykozDedeoğlu Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:00
BeykozHidiv Kasrı09:00 – 10:0009:00 – 10:00
BeykozKüçüksu Çayırı Marmara Üniversitesi Karşısı11:30 – 12:3011:30 – 12:30
BeylikdüzüBeylikdüzü Adnan Kahveci Çem11:00 – 16:00
BeylikdüzüBeylikdüzü Çamlık Parkı08:15 – 09:1508:15 – 09:1508:15 – 09:15
BeylikdüzüBeylikdüzü Çamlık Parkı Yoga08:00 – 09:0008:00 – 09:00
BeylikdüzüBeylikdüzü Kavaklı Çem11:00 – 16:00
BeylikdüzüBeylikdüzü Palmiye Evleri20:00 – 21:0020:00 – 21:00
BeylikdüzüBeylikdüzü Yakuplu Çem10:00 – 15:0013:00 – 15:00
BeylikdüzüBeylikdüzü Yaşam Vadisi08:15 – 09:1508:15 – 09:1508:15 – 09:15
BeylikdüzüYakuplu Kent Ormanı10:00 – 11:0010:00 – 11:00
BeyoğluBeyoğlu Çocuk Etkinlik Merkezi15:00 – 16:00
BeyoğluBeyoğlu Örnektepe Çem10:00 – 17:00
Beyoğluİbb Hacıahmet Cindere Parkı08:00 – 09:00
Beyoğluİbb Kasımpaşa Ek Hizmet İş Sağlığı Ve Güvenliği11:00 – 12:0012:00 – 13:00
Beyoğluİbb Kasımpaşa Ek Hizmet Sağlık Daire Başkanlığı10:00 – 11:0011:00 – 12:00
Beyoğluİbb Sururi Parkı09:00 – 10:00
Beyoğluİbb Yurt Örnektepe Kız Öğrenci Yurdu18:00 – 19:0018:00 – 19:00
BeyoğluÖrnektepe Mahalle Evi Çocuk Grubu15:00 – 18:00
BeyoğluÖrnektepe Mahalle Evi Yetişkin Grubu10:30 – 11:30
Esenler15 Temmuz Millet Bahçesi Yürüyüş Grubu09:30 – 10:3009:30 – 10:30
EsenlerDeprem Parkı07:30 – 08:3007:30 – 08:30
EsenlerEsenler Bölge Parkı09:00 – 10:0009:00 – 10:00
EsenlerEsenler Namık Kemal Çem10:00 – 15:00
EsenlerEsenler Yavuz Selim Metro Çem10:00 – 15:00
EsenyurtEsenyurt Innovıa Sitesi20:30 – 21:3020:30 – 21:30
EsenyurtEsenyurt Muhsin Yazıcıoğlu Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
EsenyurtEsenyurt Şehitler Parkı09:30 – 10:3009:30 – 10:30
Esenyurtİbb Yurt Esenyurt Erkek Öğrenci Yurdu17:30 – 18:3017:30 – 18:30
EsenyurtN Merkez Sitesi19:00 – 20:0019:00 – 20:00
EyüpAkşemsettin Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
EyüpErtuğrul Gazi Parkı15:45 – 16:4516:30 – 17:3015:45 – 16:45
EyüpEyüp Karadolap Parkı08:30 – 09:3008:30 – 09:3008:30 – 09:30
EyüpEyüpsultan İski Çem10:00 – 14:30
EyüpEyüp-Sütlüce-Kadıköy Vapur Hattı10:05 – 12:05
EyüpEyüp-Sütlüce-Kadıköy Vapur Hattı 210:15 – 12:15
EyüpHaliç Vapur Hattı 210:30 – 14:00
EyüpHaliç Vapur Hattı 110:30 – 12:30
Eyüpİbb Yurt Eyüpsultan Kız Öğrenci Yurdu18:00 – 19:0018:00 – 19:00
EyüpRami Parkı07:20 – 08:2007:20 – 08:20
EyüpŞehit İbrahim Candemir Parkı16:00 – 17:0016:00 – 17:0015:00 – 16:00
EyüpYeşiltepe Kutlu Doğum Parkı14:30 – 15:3015:30 – 16:3014:30 – 15:30
FatihCibali Mahalle Evi Çocuk Grubu16:00 – 18:0013:00 – 15:00
FatihCibali Mahalle Evi Yetişkin Grubu12:30 – 13:30
FatihSulukule Mahalle Evi Çocuk Grubu14:00 – 15:0011:00 – 12:0014:00 – 15:00
GaziosmanpaşaGaziosmanpaşa Barbaros Hayrettin Paşa Çem11:30 – 16:3011:30 – 12:30
GaziosmanpaşaGaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi Çocuk Grubu11:30 – 13:30
GaziosmanpaşaGaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi Yetişkin Grubu14:00 – 15:00
GaziosmanpaşaGaziosmanpaşa Mevlana Çem10:00 – 17:00
GaziosmanpaşaGaziosmanpaşa Sarıgölkonutları 1. Etap Çocuk Grub17:00 – 18:0017:00 – 18:00
Gaziosmanpaşaİbb Yurt Gaziosmanpaşa Erkek Öğrenci Yurdu21:00 – 22:0021:00 – 22:00
GaziosmanpaşaKaradeniz Mahallesi Pazar Yeri09:00 – 10:0009:00 – 10:00
GaziosmanpaşaSedat Balkanlı Spor Parkı10:00 – 11:0010:00 – 11:0009:00 – 10:00
GüngörenGüneştepe Mahalle Evi Çocuk Grubu16:00 – 17:0016:00 – 17:00
GüngörenGüneştepe Mahalle Evi Yetişkin Grubu11:00 – 12:0011:00 – 12:00
GüngörenGüngören Deprem Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:00
GüngörenGüngören Gençosman Çem10:00 – 16:0014:00 – 16:00
GüngörenGüngören Kent Parkı08:30 – 09:3009:15 – 10:1508:30 – 09:30
GüngörenGüngören Osmanbey Evleri10:00 – 11:0010:00 – 11:00
GüngörenGüngören Osmanbey Evleri Çocuk Grubu13:00 – 15:0013:00 – 15:00
GüngörenGüngören Tozkoparan Çem10:00 – 15:00
KadıköyBostancı Sahil Spor Tesisi09:30 – 10:3007:00 – 08:0007:00 – 08:00
KadıköyGazhane Kültür Merkezi09:00 – 10:0009:00 – 10:00
KadıköyKadıköy Zübeyde Hanım Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:0010:00 – 11:00
KadıköyKadıköy-Beşiktaş Vapur Hattı 110:00 – 12:00
KadıköyKadıköy-Beşiktaş Vapur Hattı 210:00 – 12:00
KadıköyKadıköy-Eminönü Vapur Hattı12:45 – 14:45
KadıköyKadıköy-Eminönü Vapur Hattı 212:45 – 14:45
KadıköyYoğurtçu Parkı10:30 – 11:3010:30 – 11:30
KartalAtalar Spor Tesisi09:30 – 10:3009:30 – 10:30
KartalEsentepe Çamlık Parkı09:30 – 10:3009:30 – 10:3009:30 – 10:30
KartalKartal Havuzlu Park08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
KartalKartal Karlıktepe Çem11:30 – 16:00
KartalKartal Karlıktepe Spor Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:00
KartalKartal Yakacık Çem10:00 – 15:00
KartalKartal Yakacık Stadı09:00 – 10:0009:00 – 10:0009:00 – 10:00
KartalKartal Yunus Mah.Çem10:00 – 16:00
KartalMuhsin Yazıcıoğlu Parkı09:30 – 10:3009:30 – 10:3009:30 – 10:30
KağıthaneHasbahçe Parkı09:00 – 10:0009:00 – 10:0009:00 – 10:00
KağıthaneOnline Spor09:00 – 14:00
Küçükçekmeceİbb Yurt Küçükçekmece Erkek Öğrenci Yurdu19:00 – 20:0019:00 – 20:00
Küçükçekmeceİbb Yurt Küçükçekmece Kız Öğrenci Yurdu18:00 – 19:0018:00 – 19:00
KüçükçekmeceKüçükçekmece Cumhuriyet Mah. Çem10:00 – 15:00
KüçükçekmeceKüçükçekmece Halkalı Çem10:00 – 16:00
KüçükçekmeceKüçükçekmece Sahil Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
KüçükçekmeceKüçükçekmece Söğütlüçeşme Çem11:00 – 16:00
MaltepeAltıntepe Sahil08:00 – 09:0008:00 – 09:00
MaltepeGirne Mahalle Muhtarlık Parkı11:00 – 12:0011:00 – 12:00
MaltepeGülsuyu İbb Kadın10:15 – 12:1510:15 – 12:1510:15 – 12:15
Maltepeİbb Yurt Maltepe Kız Öğrenci Yurdu18:00 – 19:0018:00 – 19:00
Maltepeİdealtepe 50. Yıl Korusu08:30 – 09:3008:30 – 09:3008:30 – 09:30
MaltepeKüçükyalı Sahil09:45 – 10:4509:45 – 10:4507:45 – 08:4507:45 – 08:45
MaltepeMaltepe Atletizm Pisti Koşu Grubu19:30 – 20:3019:30 – 20:30
MaltepeMaltepe Cem Evi09:00 – 10:0009:00 – 10:0009:00 – 10:00
MaltepeMaltepe Danış Park Sitesi20:00 – 21:0020:00 – 21:0020:00 – 21:00
MaltepeMaltepe Fındıklı Mah. Çem11:00 – 18:00
MaltepeMaltepe Girne Çem12:30 – 16:3010:00 – 16:00
MaltepeMaltepe Gülsuyu Fevzi Çakmak Çem10:00 – 15:00
MaltepeMaltepe Gülsuyu Mah.Çem11:30 – 16:00
MaltepeOrhangazi Şehir Parkı Atletizm Sahası11:00 – 12:0010:00 – 11:0011:00 – 12:00
PendikBotaş Parkı07:00 – 08:0007:00 – 08:0007:00 – 08:00
PendikKaynarca Bölge Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
PendikPendik Çamlık Çem10:00 – 15:00
PendikPendik Harmandere Çem10:00 – 15:00
PendikPendik Kavakpınar Parkı08:30 – 09:3008:15 – 09:1508:30 – 09:30
PendikPendik Sülüntepe Çem10:00 – 16:00
PendikPendik Velibaba Çem10:00 – 16:00
PendikPendik Yunus Emre Kültür Merkezi07:00 – 08:0007:00 – 08:0007:00 – 08:00
PendikŞehit Er Mehmet Güney Parkı08:30 – 09:3008:30 – 09:3009:30 – 10:30
Sancaktepeİsadem Sancaktepe11:00 – 12:0011:00 – 12:00
SancaktepeMehmet Akif Ersoy Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
SancaktepePir Sultan Abdal Parkı09:00 – 10:0008:00 – 09:0010:00 – 11:00
SancaktepeSancaktepe Katip Çelebi Çocuk Parkı08:00 – 09:0007:00 – 08:0010:30 – 11:3008:00 – 09:00
SancaktepeSancaktepe Özgem Çem13:00 – 15:00
SancaktepeSancaktepe Samandıra Çem10:00 – 16:00
SancaktepeSancaktepe Triad Park Sitesi Çocuk Egzersiz18:00 – 19:0011:30 – 12:30
SancaktepeSancaktepe Yunus Emre Çem10:00 – 16:00
SancaktepeSarıgazi Muhtar Hüseyin Göktaş Parkı09:00 – 10:0009:00 – 10:0009:00 – 10:00
SarıyerArıköy Sitesi08:30 – 09:3008:30 – 09:30
Silivriİbb Kadın Silivri10:00 – 12:0010:00 – 12:00
SilivriSilivri Selimpaşa Çem10:00 – 14:00
SilivriSilivri Selimpaşa Kiptaş Çem13:00 – 16:00
SilivriSilivri Yeni Çem09:00 – 17:00
SultanbeyliGölet Spor Tesisi08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
SultanbeyliHasanpaşa Çeçenistan Parkı09:00 – 10:0009:00 – 10:0009:00 – 10:0009:00 – 10:00
SultanbeyliSultanbeyli Adil Çem10:00 – 15:0015:00 – 16:00
SultanbeyliSultanbeyli Çem10:00 – 15:00
SultanbeyliSultanbeyli Gölet Parkı Erkek Grubu07:45 – 08:4507:45 – 08:4507:45 – 08:4507:45 – 08:4508:00 – 09:00
SultangaziCebeci Spor Kompleksi Stadı08:30 – 09:3008:30 – 09:3008:30 – 09:30
SultangaziÖzel Yetenek Hazırlık Kursu Hamza Yerlikaya Sk19:00 – 21:0019:30 – 21:3019:30 – 21:30
SultangaziSultangazi Cebeci Spor Kompleksi Çocuk Grubu14:00 – 16:0014:00 – 16:00
SultangaziSultangazi Cebeci Şehir Parkı08:45 – 09:4508:45 – 09:45
SultangaziSultangazi Çamlık Parkı09:45 – 10:4509:45 – 10:45
SultangaziSultangazi Gazi Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:0009:00 – 10:00
SultangaziSultangazi Gazi Spor Tesisi07:30 – 08:3007:30 – 08:3007:15 – 08:15
SultangaziSultangazi Uğur Mumcu Çem10:00 – 17:00
TuzlaTuzla Aydınlı Çem10:00 – 15:00
TuzlaTuzla Mahalle Evi Çocuk Grubu15:30 – 17:30
TuzlaTuzla Meydanevler Çem10:00 – 14:00
TuzlaTuzla Sahil Spor Tesisi07:30 – 08:3007:30 – 08:3007:30 – 08:30
TuzlaTuzla Yayla Çem10:00 – 16:00
ZeytinburnuZeytinburnu Millet Bahçesi09:00 – 10:00
ZeytinburnuZeytinburnu Sahil Park10:30 – 11:3010:30 – 11:30
ÇekmeköyÇekmeköy Çamlık Millet Bahçesi12:30 – 13:3012:30 – 13:3012:30 – 13:30
ÇekmeköyÇekmeköy Orkent Evleri20:00 – 21:0020:00 – 21:0020:00 – 21:00
ÇekmeköyDoğa Park07:30 – 08:3007:30 – 08:3007:30 – 08:30
ÜmraniyeAdem Yavuz Şanlı Parkı09:00 – 10:0009:00 – 10:0009:00 – 10:00
ÜmraniyeHacı Arif Şimşek Parkı09:00 – 10:0009:00 – 10:00
Ümraniyeİbb Yurt Ümraniye Erkek Öğrenci Yurdu18:00 – 19:0018:00 – 19:00
Ümraniyeİsadem Ümraniye10:00 – 12:0010:00 – 12:00
ÜmraniyeKaşif Kalavan Parkı09:15 – 10:1509:15 – 10:1509:15 – 10:15
ÜmraniyeTezcan Caddesi Parkı08:00 – 09:0008:00 – 09:0008:00 – 09:00
ÜmraniyeÜmraniye Antrium Sitesi11:30 – 12:3011:30 – 12:3011:30 – 12:30
ÜmraniyeÜmraniye Aşağı Dudullu Çem09:00 – 16:00
ÜmraniyeÜmraniye Ferah Çem10:00 – 17:00
ÜmraniyeÜmraniye Madenler Çem11:00 – 17:00
ÜsküdarÇengelköy Ata 2 Sitesi09:00 – 10:0009:00 – 10:00
ÜsküdarÇengelköy Doktorlar Sitesi10:00 – 11:0010:00 – 11:00
ÜsküdarÇengelköy Mahalle Evi Çocuk Grubu15:30 – 17:30
ÜsküdarÇengelköy Mahalle Evi Yetişkin Grubu14:00 – 15:00
ÜsküdarÜsküdar Çengelköy Çem09:00 – 17:00
ÜsküdarÜsküdar Sahil07:30 – 08:3007:30 – 08:30
ÜsküdarÜsküdar Yavuztürk Çem14:00 – 16:0013:30 – 15:30
ÜsküdarÜsküdar-Aşiyan Vapur Hattı 112:15 – 14:15
ÜsküdarÜsküdar-Aşiyan Vapur Hattı 212:15 – 14:15
ÜsküdarÜsküdar-Eminönü Vapur Hattı 110:00 – 12:00
ŞişliAbidei Hürriyet Parkı07:30 – 08:3007:30 – 08:3007:30 – 08:30

Fotoğraf Galerisi

#DahaAktifBirİstanbulİçinBuradayız

Skip to content