> Açık Hava Egzersizleri
Haftanın her günü, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, her geçen gün sayısı artan katılımcılarımızla daha aktif bir İstanbul için açık havada birlikte egzersiz yapıyoruz.
mart ayı programı
İlçe | Lokasyon | Pazartesi | Salı | Çarşamba | Perşembe | Cuma | Cumartesi | Pazar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arnavutköy | Arnavutköy Boğazköy Çem | 11:00 – 17:00 | ||||||
Arnavutköy | Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak Çem | 12:30 – 16:30 | ||||||
Ataşehir | Ataşehir Esatpaşa Çem | 13:00 – 17:00 | ||||||
Ataşehir | Ataşehir Eston Çamlıevler Sitesi | 16:00 – 17:00 | 09:30 – 10:30 | 09:00 – 10:00 | ||||
Ataşehir | Ataşehir Eston Çamlıevler Sitesi Çocuk Grubu | 17:00 – 18:00 | ||||||
Ataşehir | Ataşehir Evim Park Rezidance Sitesi | 11:00 – 12:00 | 13:00 – 14:00 | 11:15 – 12:15 | ||||
Ataşehir | Ataşehir Evren Sitesi | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Ataşehir | Ataşehir Parkı | 10:00 – 11:00 | 10:00 – 11:00 | 10:00 – 11:00 | ||||
Ataşehir | Bülent Ecevit Parkı | 12:30 – 13:30 | 14:00 – 15:00 | |||||
Ataşehir | İbb Kadın Ataşehir | 13:00 – 15:00 | 13:00 – 15:00 | |||||
Ataşehir | Kayışdağı Trekking Grubu | 08:00 – 10:00 | ||||||
Ataşehir | Meskenler Parkı | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | 10:00 – 11:00 | ||||
Ataşehir | Muhtar Tacim Ayvadaş Parkı | 07:20 – 08:20 | 07:20 – 08:20 | 07:20 – 08:20 | ||||
Ataşehir | Nazım Hikmet Parkı | 08:30 – 09:30 | ||||||
Ataşehir | Obalar Durağı Parkı | 11:00 – 12:00 | 11:00 – 12:00 | |||||
Ataşehir | Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Parkı | 11:00 – 12:00 | ||||||
Avcılar | Avcılar Ambarlı Çem | 13:00 – 17:00 | ||||||
Avcılar | Avcılar Paşaeli Kent Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Avcılar | Avcılar Sahil | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | ||||
Avcılar | Avcılar Yeşilkent Çem | 10:00 – 17:00 | ||||||
Avcılar | İbb Yurt Avcılar 1 Kız Öğrenci Yurdu | 18:00 – 19:00 | 18:00 – 19:00 | |||||
Avcılar | İbb Yurt Avcılar 2 Kız Öğrenci Yurdu | 17:00 – 18:00 | 17:00 – 18:00 | |||||
Avcılar | İsadem Avcılar | 11:00 – 12:00 | 11:00 – 12:00 | |||||
Avcılar | İstanbul Aydın Üniversitesi | 12:30 – 13:30 | ||||||
B. Çekmece | Büyükçekmece Atatürk Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
B. Çekmece | Büyükçekmece Tepecik Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
Bahçelievler | 75.Yıl Cumhuriyet İlkokulu | 17:00 – 18:00 | 17:00 – 18:00 | |||||
Bahçelievler | Bahçelievler Belediyesi Spor Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Bahçelievler | Bahçelievler Kazım Karabekir Orta Okulu Bahçesi | 15:00 – 16:00 | 15:00 – 16:00 | |||||
Bahçelievler | Bahçelievler Kocasinan Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
Bahçelievler | Bahçelievler Kocasinan Semt Parkı | 11:00 – 12:00 | 11:00 – 12:00 | 09:40 – 10:40 | ||||
Bahçelievler | Bahçelievler Mimar Sinan Parkı | 09:15 – 10:15 | 09:15 – 10:15 | 09:15 – 10:15 | ||||
Bahçelievler | Bahçelievler Spor Kulübü Tesisi | 08:00 – 09:00 | 10:00 – 11:00 | |||||
Bahçelievler | Bahçelievler Şehitler İlkokulu Çocuk Grubu | 12:50 – 13:50 | 12:50 – 13:50 | |||||
Bahçelievler | Bahçelievler Şeyh Zayed Çocuk Evleri Sitesi | 10:30 – 12:30 | 13:00 – 15:00 | |||||
Bahçelievler | Bahçelievler Yenibosna Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Bahçelievler | Bahçelievler Zafer Çem | 10:30 – 16:00 | ||||||
Bahçelievler | Bahçelievler Zaferler Mahalle Evi Çocuk Grubu | 11:00 – 13:00 | 11:00 – 13:00 | |||||
Bahçelievler | İsadem Bahçelievler | 13:30 – 14:30 | 13:30 – 14:30 | |||||
Bahçelievler | Merter Şelale Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||
Bahçelievler | Milli Egemenlik Parkı | 09:15 – 10:15 | 09:15 – 10:15 | 10:00 – 11:00 | ||||
Bahçelievler | Tuğra Parkı | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | |||||
Bahçelievler | Yenibosna Yıldırım Beyazıt Parkı | 17:00 – 18:00 | 17:00 – 18:00 | |||||
Bakırköy | Bakırköy Ataköy 1 Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
Bakırköy | Bakırköy Ataköy 2 Çem | 11:00 – 16:00 | ||||||
Bakırköy | Bakırköy Sahil Parkı | 09:15 – 10:15 | 09:30 – 10:30 | |||||
Bakırköy | Bakırköy Şenlikköy Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Bakırköy | Florya Atatürk Ormanı | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | |||
Bakırköy | Florya Sahil | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||
Bakırköy | İbb Kadın Bakırköy | 10:00 – 11:00 | 09:00 – 10:00 | 10:00 – 11:00 | ||||
Bayrampaşa | Bayrampaşa İsmetpaşa Çem | 10:00 – 16:00 | 10:00 – 13:00 | |||||
Bayrampaşa | Bayrampaşa İsmetpaşa Mahalle Evi Çocuk Grubu | 16:00 – 17:00 | 16:30 – 17:30 | |||||
Bayrampaşa | Bayrampaşa Kentsel Dönüşüm Sitesi | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
Bayrampaşa | Bayrampaşa Mehmet Akif Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
Bayrampaşa | Bayrampaşa Mercan Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
Bayrampaşa | Bayrampaşa Şehir Parkı Ada Park | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 09:00 – 10:00 | |||
Bayrampaşa | Bayrampaşa Yıldırım Çem | 12:30 – 14:30 | ||||||
Bayrampaşa | İbb Yurt Bayrampaşa Kız Öğrenci Yurdu | 18:00 – 19:00 | 18:00 – 19:00 | |||||
Bayrampaşa | Sabri Akpınar Parkı | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | |||||
Bağcılar | Bağcılar Dr Sadık Ahmet Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Bağcılar | Bağcılar Kapalı Pazar Yeri | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
Bağcılar | Bağcılar Kapalı Pazar Yeri Halısaha | 17:00 – 18:00 | ||||||
Bağcılar | Bağcılar Kestane Bahçesi Parkı Çocuk Grubu | 16:00 – 17:00 | 16:00 – 17:00 | |||||
Bağcılar | Bağcılar Kirazlı Çem | 09:00 – 17:00 | ||||||
Bağcılar | Bağcılar Mevlana Park | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Bağcılar | Bağcılar Yeni Mahalle Çem | 09:30 – 15:00 | ||||||
Bağcılar | İbb Yurt Bağcılar Cüneyt Arkın Erkek Öğrenci Yurdu | 18:00 – 19:00 | 18:00 – 19:00 | |||||
Başakşehir | Başakşehir Güvercintepe Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Başakşehir | Başakşehir Kayabaşı Mahallesi Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
Başakşehir | Başakşehir Sular Vadisi Çem | 10:00 – 15:30 | ||||||
Başakşehir | İsadem Başakşehir | 12:00 – 13:00 | ||||||
Başakşehir | Kiptaş Referans Başakşehir Konutları | 08:00 – 10:00 | 08:00 – 10:00 | 08:00 – 10:00 | ||||
Beykoz | Dedeoğlu Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
Beykoz | Hidiv Kasrı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
Beykoz | Küçüksu Çayırı Marmara Üniversitesi Karşısı | 11:30 – 12:30 | 11:30 – 12:30 | |||||
Beylikdüzü | Beylikdüzü Adnan Kahveci Çem | 11:00 – 16:00 | ||||||
Beylikdüzü | Beylikdüzü Çamlık Parkı | 08:15 – 09:15 | 08:15 – 09:15 | 08:15 – 09:15 | ||||
Beylikdüzü | Beylikdüzü Çamlık Parkı Yoga | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
Beylikdüzü | Beylikdüzü Kavaklı Çem | 11:00 – 16:00 | ||||||
Beylikdüzü | Beylikdüzü Palmiye Evleri | 20:00 – 21:00 | 20:00 – 21:00 | |||||
Beylikdüzü | Beylikdüzü Yakuplu Çem | 10:00 – 15:00 | 13:00 – 15:00 | |||||
Beylikdüzü | Beylikdüzü Yaşam Vadisi | 08:15 – 09:15 | 08:15 – 09:15 | 08:15 – 09:15 | ||||
Beylikdüzü | Yakuplu Kent Ormanı | 10:00 – 11:00 | 10:00 – 11:00 | |||||
Beyoğlu | Beyoğlu Örnektepe Çem | 10:00 – 17:00 | ||||||
Beyoğlu | İbb Hacıahmet Cindere Parkı | 08:00 – 09:00 | ||||||
Beyoğlu | İbb Kasımpaşa Ek Hizmet İş Sağlığı Ve Güvenliği | 11:00 – 12:00 | 12:00 – 13:00 | |||||
Beyoğlu | İbb Kasımpaşa Ek Hizmet Sağlık Daire Başkanlığı | 10:00 – 11:00 | 11:00 – 12:00 | |||||
Beyoğlu | İbb Sururi Parkı | 09:00 – 10:00 | ||||||
Beyoğlu | İbb Yurt Örnektepe Kız Öğrenci Yurdu | 18:00 – 19:00 | 18:00 – 19:00 | |||||
Beyoğlu | Örnektepe Mahalle Evi Çocuk Grubu | 15:00 – 18:00 | ||||||
Beyoğlu | Örnektepe Mahalle Evi Yetişkin Grubu | 10:30 – 11:30 | ||||||
Esenler | Deprem Parkı | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | |||||
Esenler | Esenler Bilim Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 09:30 – 10:30 | ||||
Esenler | Esenler Namık Kemal Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Esenler | Esenler Yavuz Selim Metro Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Esenyurt | Esenyurt Innovıa Sitesi | 20:30 – 21:30 | 20:30 – 21:30 | |||||
Esenyurt | Esenyurt Muhsin Yazıcıoğlu Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Esenyurt | Esenyurt Şehitler Parkı | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | |||||
Esenyurt | İbb Yurt Esenyurt Erkek Öğrenci Yurdu | 17:30 – 18:30 | 17:30 – 18:30 | |||||
Esenyurt | N Merkez Sitesi | 19:00 – 20:00 | 19:00 – 20:00 | |||||
Eyüp | Akşemsettin Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Eyüp | Ertuğrul Gazi Parkı | 15:45 – 16:45 | 16:30 – 17:30 | 15:45 – 16:45 | ||||
Eyüp | Eyüp Karadolap Parkı | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | ||||
Eyüp | Eyüpsultan İski Çem | 10:00 – 14:30 | ||||||
Eyüp | Eyüp-Sütlüce-Kadıköy Vapur Hattı | 10:05 – 12:05 | ||||||
Eyüp | Eyüp-Sütlüce-Kadıköy Vapur Hattı 2 | 10:15 – 12:15 | ||||||
Eyüp | Haliç Vapur Hattı 2 | 10:30 – 14:00 | ||||||
Eyüp | Haliç Vapur Hattı 1 | 10:30 – 12:30 | ||||||
Eyüp | İbb Yurt Eyüpsultan Kız Öğrenci Yurdu | 19:00 – 20:00 | 19:00 – 20:00 | |||||
Eyüp | Rami Parkı | 07:20 – 08:20 | 07:20 – 08:20 | |||||
Eyüp | Şehit İbrahim Candemir Parkı | 16:00 – 17:00 | 16:00 – 17:00 | 15:00 – 16:00 | ||||
Eyüp | Yeşiltepe Kutlu Doğum Parkı | 14:30 – 15:30 | 15:30 – 16:30 | 14:30 – 15:30 | ||||
Fatih | Cibali Mahalle Evi Çocuk Grubu | 16:00 – 18:00 | 13:00 – 15:00 | |||||
Fatih | Cibali Mahalle Evi Yetişkin Grubu | 12:30 – 13:30 | ||||||
Fatih | Fatih Fındıkzade Çukurbostan Semt Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Fatih | Sulukule Mahalle Evi Çocuk Grubu | 14:00 – 15:00 | 11:00 – 12:00 | 14:00 – 15:00 | ||||
Gaziosmanpaşa | Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettin Paşa Çem | 11:30 – 16:30 | 11:30 – 12:30 | |||||
Gaziosmanpaşa | Gaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi Çocuk Grubu | 11:30 – 13:30 | ||||||
Gaziosmanpaşa | Gaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi Yetişkin Grubu | 14:00 – 15:00 | ||||||
Gaziosmanpaşa | Gaziosmanpaşa Mevlana Çem | 10:00 – 17:00 | ||||||
Gaziosmanpaşa | Gaziosmanpaşa Sarıgölkonutları 1. Etap Çocuk Grub | 17:00 – 18:00 | 17:00 – 18:00 | |||||
Gaziosmanpaşa | İbb Yurt Gaziosmanpaşa Erkek Öğrenci Yurdu | 19:00 – 20:00 | 19:00 – 20:00 | |||||
Gaziosmanpaşa | Karadeniz Mahallesi Pazar Yeri | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
Gaziosmanpaşa | Sedat Balkanlı Spor Parkı | 10:00 – 11:00 | 10:00 – 11:00 | 09:00 – 10:00 | ||||
Güngören | Güneştepe Mahalle Evi Çocuk Grubu | 16:00 – 17:00 | 16:00 – 17:00 | |||||
Güngören | Güneştepe Mahalle Evi Yetişkin Grubu | 11:00 – 12:00 | 11:00 – 12:00 | |||||
Güngören | Güngören Deprem Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
Güngören | Güngören Gençosman Çem | 10:00 – 16:00 | 14:00 – 16:00 | |||||
Güngören | Güngören Kent Parkı | 08:30 – 09:30 | 09:15 – 10:15 | 08:30 – 09:30 | ||||
Güngören | Güngören Osmanbey Evleri | 10:00 – 11:00 | 10:00 – 11:00 | |||||
Güngören | Güngören Osmanbey Evleri Çocuk Grubu | 13:00 – 15:00 | 13:00 – 15:00 | |||||
Güngören | Güngören Tozkoparan Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Kadıköy | Bostancı Sahil Spor Tesisi | 09:30 – 10:30 | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | ||||
Kadıköy | Gazhane Kültür Merkezi | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
Kadıköy | Kadıköy Zübeyde Hanım Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 10:00 – 11:00 | ||||
Kadıköy | Kadıköy-Beşiktaş Vapur Hattı 1 | 10:00 – 12:00 | ||||||
Kadıköy | Kadıköy-Beşiktaş Vapur Hattı 2 | 10:00 – 12:00 | ||||||
Kadıköy | Kadıköy-Eminönü Vapur Hattı | 12:45 – 14:45 | ||||||
Kadıköy | Kadıköy-Eminönü Vapur Hattı 2 | 12:45 – 14:45 | ||||||
Kadıköy | Yoğurtçu Parkı | 10:30 – 11:30 | 10:30 – 11:30 | |||||
Kartal | Atalar Spor Tesisi | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | |||||
Kartal | Esentepe Çamlık Parkı | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | ||||
Kartal | Kartal Havuzlu Park | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Kartal | Kartal Karlıktepe Çem | 11:30 – 16:00 | ||||||
Kartal | Kartal Karlıktepe Spor Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
Kartal | Kartal Yakacık Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Kartal | Kartal Yakacık Stadı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | ||||
Kartal | Kartal Yunus Mah.Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
Kartal | Muhsin Yazıcıoğlu Parkı | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | ||||
Kağıthane | Hasbahçe Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | ||||
Kağıthane | Online Spor | 09:00 – 11:00 | ||||||
Küçükçekmece | İbb Yurt Küçükçekmece Erkek Öğrenci Yurdu | 19:00 – 20:00 | 19:00 – 20:00 | |||||
Küçükçekmece | İbb Yurt Küçükçekmece Kız Öğrenci Yurdu | 18:00 – 19:00 | 18:00 – 19:00 | |||||
Küçükçekmece | Küçükçekmece Cumhuriyet Mah. Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Küçükçekmece | Küçükçekmece Halkalı Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
Küçükçekmece | Küçükçekmece Sahil Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Küçükçekmece | Küçükçekmece Söğütlüçeşme Çem | 11:00 – 16:00 | ||||||
Maltepe | Altıntepe Sahil | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
Maltepe | Gülsuyu İbb Kadın | 10:15 – 12:15 | 10:15 – 12:15 | 10:15 – 12:15 | ||||
Maltepe | İbb Yurt Maltepe Kız Öğrenci Yurdu | 19:00 – 20:00 | 19:00 – 20:00 | |||||
Maltepe | İdealtepe 50. Yıl Korusu | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | ||||
Maltepe | Küçükyalı Sahil | 09:45 – 10:45 | 09:45 – 10:45 | 07:45 – 08:45 | 07:45 – 08:45 | |||
Maltepe | Maltepe Atletizm Pisti Koşu Grubu | 19:30 – 20:30 | 19:30 – 20:30 | |||||
Maltepe | Maltepe Cem Evi | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | ||||
Maltepe | Maltepe Danış Park Sitesi | 20:00 – 21:00 | 20:00 – 21:00 | 20:00 – 21:00 | ||||
Maltepe | Maltepe Fındıklı Mah. Çem | 11:00 – 18:00 | ||||||
Maltepe | Maltepe Girne Çem | 12:30 – 16:30 | 10:00 – 16:00 | |||||
Maltepe | Maltepe Gülsuyu Fevzi Çakmak Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Maltepe | Maltepe Gülsuyu Mah.Çem | 11:30 – 16:00 | ||||||
Maltepe | Orhangazi Şehir Parkı Atletizm Sahası | 11:00 – 12:00 | 10:00 – 11:00 | 11:00 – 12:00 | ||||
Pendik | Botaş Parkı | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | ||||
Pendik | Kaynarca Bölge Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Pendik | Pendik Çamlık Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Pendik | Pendik Harmandere Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Pendik | Pendik Kavakpınar Parkı | 08:30 – 09:30 | 08:15 – 09:15 | 08:30 – 09:30 | ||||
Pendik | Pendik Sülüntepe Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
Pendik | Pendik Velibaba Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
Pendik | Pendik Yunus Emre Kültür Merkezi | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | ||||
Pendik | Şehit Er Mehmet Güney Parkı | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | 09:30 – 10:30 | ||||
Sancaktepe | İsadem Sancaktepe | 11:00 – 12:00 | 11:00 – 12:00 | |||||
Sancaktepe | Mehmet Akif Ersoy Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Sancaktepe | Pir Sultan Abdal Parkı | 09:00 – 10:00 | 08:00 – 09:00 | 10:00 – 11:00 | ||||
Sancaktepe | Samandıra Yuvam Önü | 17:00 – 18:00 | 17:00 – 18:00 | |||||
Sancaktepe | Sancaktepe Katip Çelebi Çocuk Parkı | 08:00 – 09:00 | 07:00 – 08:00 | 10:30 – 11:30 | 08:00 – 09:00 | |||
Sancaktepe | Sancaktepe Özgem Çem | 13:00 – 15:00 | ||||||
Sancaktepe | Sancaktepe Samandıra Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
Sancaktepe | Sancaktepe Triad Park Sitesi Çocuk Egzersiz | 18:00 – 19:00 | 11:30 – 12:30 | |||||
Sancaktepe | Sancaktepe Yunus Emre Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
Sancaktepe | Sarıgazi Muhtar Hüseyin Göktaş Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | ||||
Sarıyer | Arıköy Sitesi | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | |||||
Silivri | İbb Kadın Silivri | 10:00 – 12:00 | 10:00 – 12:00 | |||||
Silivri | Silivri Selimpaşa Çem | 10:00 – 14:00 | ||||||
Silivri | Silivri Selimpaşa Kiptaş Çem | 13:00 – 16:00 | ||||||
Silivri | Silivri Yeni Çem | 09:00 – 17:00 | ||||||
Sultanbeyli | Gölet Spor Tesisi | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||
Sultanbeyli | Hasanpaşa Çeçenistan Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||
Sultanbeyli | Sultanbeyli Adil Çem | 10:00 – 15:00 | 15:00 – 16:00 | |||||
Sultanbeyli | Sultanbeyli Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Sultanbeyli | Sultanbeyli Gölet Parkı Erkek Grubu | 07:45 – 08:45 | 07:45 – 08:45 | 07:45 – 08:45 | 07:45 – 08:45 | 08:00 – 09:00 | ||
Sultangazi | Cebeci Spor Kompleksi Stadı | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | ||||
Sultangazi | Özel Yetenek Hazırlık Kursu Hamza Yerlikaya Sk | 19:00 – 21:00 | 19:30 – 21:30 | 19:30 – 21:30 | ||||
Sultangazi | Sultangazi Cebeci Spor Kompleksi Çocuk Grubu | 14:00 – 16:00 | 14:00 – 16:00 | |||||
Sultangazi | Sultangazi Cebeci Şehir Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
Sultangazi | Sultangazi Çamlık Parkı | 09:45 – 10:45 | 09:45 – 10:45 | |||||
Sultangazi | Sultangazi Gazi Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 09:00 – 10:00 | |||
Sultangazi | Sultangazi Gazi Spor Tesisi | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | 07:15 – 08:15 | ||||
Sultangazi | Sultangazi Uğur Mumcu Çem | 10:00 – 17:00 | ||||||
Tuzla | Tuzla Aydınlı Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
Tuzla | Tuzla Mahalle Evi Çocuk Grubu | 15:30 – 17:30 | ||||||
Tuzla | Tuzla Meydanevler Çem | 10:00 – 14:00 | ||||||
Tuzla | Tuzla Sahil Spor Tesisi | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | ||||
Tuzla | Tuzla Yayla Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
Zeytinburnu | Zeytinburnu Millet Bahçesi | 09:00 – 10:00 | ||||||
Zeytinburnu | Zeytinburnu Sahil Park | 10:30 – 11:30 | 10:30 – 11:30 | |||||
Zeytinburnu | Zeytinburnu Tercüman Sitesi | 10:30 – 11:30 | 10:30 – 11:30 | |||||
Çekmeköy | Çekmeköy Çamlık Millet Bahçesi | 12:30 – 13:30 | 12:30 – 13:30 | 12:30 – 13:30 | ||||
Çekmeköy | Çekmeköy Orkent Evleri | 20:00 – 21:00 | 20:00 – 21:00 | 20:00 – 21:00 | ||||
Çekmeköy | Doğa Park | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | ||||
Ümraniye | Adem Yavuz Şanlı Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | ||||
Ümraniye | Hacı Arif Şimşek Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
Ümraniye | İbb Yurt Ümraniye Erkek Öğrenci Yurdu | 18:00 – 19:00 | 18:00 – 19:00 | |||||
Ümraniye | İsadem Ümraniye | 10:00 – 12:00 | 10:00 – 12:00 | |||||
Ümraniye | Kaşif Kalavan Parkı | 09:15 – 10:15 | 09:15 – 10:15 | 09:15 – 10:15 | ||||
Ümraniye | Namık Kemal Barış Parkı | 14:00 – 15:00 | 14:00 – 15:00 | |||||
Ümraniye | Tezcan Caddesi Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
Ümraniye | Ümraniye Antrium Sitesi | 11:30 – 12:30 | 11:30 – 12:30 | 11:30 – 12:30 | ||||
Ümraniye | Ümraniye Aşağı Dudullu Çem | 09:00 – 16:00 | ||||||
Ümraniye | Ümraniye Ferah Çem | 10:00 – 17:00 | ||||||
Ümraniye | Ümraniye Madenler Çem | 11:00 – 17:00 | ||||||
Üsküdar | Çengelköy Ata 2 Sitesi | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
Üsküdar | Çengelköy Doktorlar Sitesi | 10:00 – 11:00 | 10:00 – 11:00 | |||||
Üsküdar | Çengelköy Mahalle Evi Çocuk Grubu | 15:30 – 17:30 | ||||||
Üsküdar | Çengelköy Mahalle Evi Yetişkin Grubu | 14:00 – 15:00 | ||||||
Üsküdar | Üsküdar Çengelköy Çem | 09:00 – 17:00 | ||||||
Üsküdar | Üsküdar Sahil | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | |||||
Üsküdar | Üsküdar Yavuztürk Çem | 14:00 – 16:00 | 13:30 – 15:30 | |||||
Üsküdar | Üsküdar-Aşiyan Vapur Hattı 1 | 13:15 – 15:00 | ||||||
Üsküdar | Üsküdar-Aşiyan Vapur Hattı 2 | 13:15 – 15:00 | ||||||
Üsküdar | Üsküdar-Eminönü Vapur Hattı 1 | 10:00 – 12:00 | ||||||
Şişli | Abidei Hürriyet Parkı | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 |