AÇIK HAVA EGZERSİZLERİ MAHALLENİZDE
Haftanın her günü, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, her geçen gün sayısı artan katılımcılarımızla daha aktif bir İstanbul için açık havada birlikte egzersiz yapıyoruz.
S.no | İlçe | Lokasyon | Pazartesi | Salı | Çarşamba | Perşembe | Cuma | Cumartesi | Pazar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ataşehir | Bülent Ecevit Parkı | 14:00 – 15:00 | 14:00 – 15:00 | 14:00 – 15:00 | ||||
2 | Ataşehir | Esatpaşa Stadı | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | |||||
3 | Ataşehir | İbb Kadın Ataşehir | 13:00 – 16:00 | 13:00 – 16:00 | |||||
4 | Ataşehir | Kayışdağı Trekking Grubu | 08:00 – 10:00 | ||||||
5 | Ataşehir | Muhtar Tacim Ayvadaş Parkı | 07:20 – 08:20 | 07:20 – 08:20 | |||||
6 | Avcılar | Avcılar Paşaeli Kent Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
7 | Avcılar | Avcılar Sahil | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | ||||
8 | Avcılar | İsadem Avcılar | 11:00 – 12:00 | 11:00 – 12:00 | |||||
9 | B. Çekmece | Büyükçekmece Atatürk Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
10 | B. Çekmece | Büyükçekmece Büyük Atatürk Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
11 | B. Çekmece | Büyükçekmece Sahil | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
12 | B. Çekmece | Büyükçekmece Tepecik Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
13 | Bahçelievler | Bahçelievler Mimar Sinan Parkı | 09:15 – 10:15 | 09:15 – 10:15 | 09:00 – 10:00 | ||||
14 | Bahçelievler | Bahçelievler Şehitler İlkokulu Erkek Öğrenci | 10:00 – 11:00 | ||||||
15 | Bahçelievler | Bahçelievler Şehitler İlkokulu Kız Öğrenci | 11:00 – 12:00 | ||||||
16 | Bahçelievler | Bahçelievler Şeyh Zayed Çocuk Evleri Atletizm | 09:00 – 13:00 | 09:00 – 13:00 | 09:00 – 13:00 | 09:00 – 13:00 | 09:00 – 13:00 | ||
17 | Bahçelievler | Bahçelievler Şeyh Zayed Çocuk Evleri Sitesi Futbol | 09:00 – 13:00 | 09:00 – 13:00 | 09:00 – 13:00 | 09:00 – 13:00 | 09:00 – 13:00 | ||
18 | Bahçelievler | Bahçelievler Yarbay Cesur Parkı | 10:30 – 11:30 | 10:30 – 11:30 | |||||
19 | Bahçelievler | Bahçelievler Zafer Çem | 10:30 – 16:00 | ||||||
20 | Bahçelievler | Bahçelievler Zaferler Mahalle Evi Aerodans Grubu | 14:00 – 15:00 | ||||||
21 | Bahçelievler | Bahçelievler Zaferler Mahalle Evi Çocuk Grubu | 11:00 – 13:00 | ||||||
22 | Bahçelievler | Bahçelievler Zaferler Mahalle Evi Pilates | 14:00 – 15:00 | ||||||
23 | Bahçelievler | Bahçelievler Zaferler Mahalle Evi Pilates 2 | 15:00 – 16:00 | ||||||
24 | Bahçelievler | Bahçelievler Zaferler Mahalle Evi Pilates Grubu | 13:00 – 14:00 | ||||||
25 | Bahçelievler | İsadem Bahçelievler | 13:30 – 14:30 | 13:30 – 14:30 | |||||
26 | Bahçelievler | Kıbrıs Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
27 | Bahçelievler | Milli Egemenlik Parkı | 09:15 – 10:15 | 09:15 – 10:15 | 10:00 – 11:00 | ||||
28 | Bahçelievler | Tuğra Parkı | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | ||||
29 | Bakırköy | Bakırköy Ataköy 1 Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
30 | Bakırköy | Bakırköy Sahil Parkı | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | ||||
31 | Bakırköy | Bakırköy Şenlikköy Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
32 | Bakırköy | Florya Atatürk Ormanı | 07:15 – 08:15 | 07:15 – 08:15 | |||||
33 | Bakırköy | Florya Sahil | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||
34 | Bakırköy | İbb Kadın Bakırköy | 10:30 – 11:30 | 10:30 – 11:30 | 10:30 – 11:30 | ||||
35 | Bayrampaşa | Bayrampaşa İsmetpaşa Mahalle Evi Çocuk Grubu | 16:00 – 17:00 | ||||||
36 | Bayrampaşa | Bayrampaşa Mehmet Akif Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
37 | Bayrampaşa | Bayrampaşa Mercan Parkı | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | |||||
38 | Bayrampaşa | Bayrampaşa Şehir Parkı Ada Park | 08:00 – 09:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
39 | Bayrampaşa | Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
40 | Bayrampaşa | Sabri Akpınar Parkı | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | |||||
41 | Bağcılar | Bağcılar Dr Sadık Ahmet Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
42 | Bağcılar | Bağcılar Göztepe Mahallesi Kapalı Pazar Yeri | 16:00 – 17:00 | 16:00 – 17:00 | 16:00 – 17:00 | ||||
43 | Bağcılar | Bağcılar Hürriyet Mahallesi Hürriyet Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
44 | Bağcılar | Bağcılar Kirazlı Çem | 09:00 – 17:00 | ||||||
45 | Bağcılar | Bağcılar Mevlana Park | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
46 | Bağcılar | Bağcılar Yeni Mahalle Çem | 09:30 – 15:00 | ||||||
47 | Başakşehir | İsadem Başakşehir | 12:00 – 13:00 | ||||||
48 | Beylikdüzü | Beylikdüzü Çamlık Parkı Yoga | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
49 | Beylikdüzü | Beylikdüzü Hürriyet Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
50 | Beylikdüzü | Beylikdüzü Yaşam Vadisi Koşu Grubu | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
51 | Beyoğlu | Beyoğlu Örnektepe Çem | 10:00 – 17:00 | ||||||
52 | Beyoğlu | Örnektepe Mahalle Evi Çocuk Grubu | 14:00 – 16:00 | ||||||
53 | Beyoğlu | Örnektepe Mahalle Evi Yetişkin Grubu | 10:30 – 11:30 | ||||||
54 | Esenler | 15 Temmuz Millet Bahçesi Yürüyüş Grubu | 09:30 – 10:30 | ||||||
55 | Esenler | Deprem Parkı | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | |||||
56 | Esenler | Esenler Türk-İsveç Ortaokulu Bahçesi Çocuk Grubu | 12:00 – 13:00 | 12:00 – 13:00 | |||||
57 | Esenyurt | Esenyurt 75.Yıl Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
58 | Esenyurt | Esenyurt Agena Park Sitesi | 19:00 – 20:00 | ||||||
59 | Esenyurt | Esenyurt Akçaburgaz Çem | 10:00 – 14:00 | 10:00 – 14:00 | |||||
60 | Esenyurt | Esenyurt Recep Tayyip Erdoğan Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
61 | Esenyurt | Esenyurt Şehitler Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
62 | Eyüp | Akşemsettin Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
63 | Eyüp | Eyüp Silahtarağa Tekke Parkı | 08:30 – 09:30 | ||||||
64 | Eyüp | Eyüp Yeşiltepe Kutlu Doğum Parkı | 09:15 – 10:15 | ||||||
65 | Eyüp | Eyüpsultan İski Çem | 10:00 – 14:30 | ||||||
66 | Eyüp | Eyüp-Sütlüce-Kadıköy Vapur Hattı | 10:05 – 12:05 | ||||||
67 | Eyüp | Haliç Vapur Hattı 1 | 10:30 – 12:30 | ||||||
68 | Eyüp | Rami Parkı | 07:20 – 08:20 | 07:20 – 08:20 | |||||
69 | Eyüp | Şehit Hüseyin Çatalkaş Parkı | 09:15 – 10:15 | ||||||
70 | Fatih | Cibali Mahalle Evi Çocuk Grubu | 15:30 – 17:30 | 13:00 – 15:00 | |||||
71 | Fatih | Cibali Mahalle Evi Yetişkin Grubu | 12:30 – 13:30 | ||||||
72 | Fatih | Sulukule Mahalle Evi Çocuk Grubu | 14:00 – 15:00 | 14:00 – 15:00 | |||||
73 | Fatih | Sulukule Mahalle Evi Yetişkin Grubu | 11:00 – 12:00 | ||||||
74 | Gaziosmanpaşa | Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettin Paşa Çem | 11:30 – 16:30 | 11:30 – 12:30 | |||||
75 | Gaziosmanpaşa | Gaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi Çocuk Grubu | 11:30 – 13:30 | ||||||
76 | Gaziosmanpaşa | Gaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi Yetişkin Grubu | 14:00 – 15:00 | ||||||
77 | Gaziosmanpaşa | Gaziosmanpaşa Muhsin Yazıcıoğlu Parkı | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | |||||
78 | Gaziosmanpaşa | Karadeniz Mahallesi Pazar Yeri | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
79 | Gaziosmanpaşa | Sedat Balkanlı Spor Parkı | 10:00 – 11:00 | 10:00 – 11:00 | 09:00 – 10:00 | ||||
80 | Güngören | Güneştepe Mahalle Evi Çocuk Grubu | 15:00 – 16:00 | ||||||
81 | Güngören | Güngören Deprem Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
82 | Güngören | Güngören Kent Parkı | 08:00 – 09:00 | 09:15 – 10:15 | 08:00 – 09:00 | ||||
83 | Güngören | Güngören Osmanbey Evleri | 11:00 – 12:00 | 11:00 – 12:00 | |||||
84 | Güngören | Güngören Osmanbey Evleri Çocuk Grubu | 10:00 – 11:00 | 10:00 – 11:00 | |||||
85 | Kadıköy | Bostancı Sahil Spor Tesisi | 07:30 – 08:30 | 09:00 – 10:00 | |||||
86 | Kadıköy | Gazhane Kültür Merkezi | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
87 | Kadıköy | Kadıköy-Beşiktaş Vapur Hattı 1 | 10:00 – 12:00 | ||||||
88 | Kadıköy | Kadıköy-Beşiktaş Vapur Hattı 2 | 10:00 – 12:00 | ||||||
89 | Kadıköy | Kadıköy-Eminönü Vapur Hattı | 12:45 – 14:45 | ||||||
90 | Kadıköy | Kadıköy-Eminönü Vapur Hattı 2 | 12:45 – 14:45 | ||||||
91 | Kadıköy | Yoğurtçu Parkı | 10:30 – 11:30 | 10:30 – 11:30 | |||||
92 | Kartal | Atalar Spor Tesisi | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | |||||
93 | Kartal | Kartal Adnan Kahveci Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
94 | Kartal | Kartal Havuzlu Park | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
95 | Kartal | Kartal Karlıktepe Çem | 11:30 – 16:00 | ||||||
96 | Kartal | Kartal Karlıktepe Spor Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
97 | Kartal | Kartal Mehmet Ali Büklü Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | ||||
98 | Kartal | Kartal Yakacık Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
99 | Kartal | Kartal Yakacık Stadı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
100 | Kartal | Kartal Yakakent Sitesi | 20:00 – 21:00 | 20:00 – 21:00 | |||||
101 | Kartal | Kartal Yunus Mah.Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
102 | Kartal | Maltepe Deluxıa Dragos | 19:30 – 20:30 | 19:30 – 20:30 | 19:30 – 20:30 | ||||
103 | Kartal | Muhsin Yazıcıoğlu Parkı | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | ||||
104 | Kartal | Turgut Kadız Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
105 | Kağıthane | Online Spor | 09:00 – 14:00 | ||||||
106 | Kağıthane | Online Spor 1 | 14:00 – 15:00 | 17:30 – 18:30 | |||||
107 | Kağıthane | Online Spor 2 | 17:30 – 18:30 | 17:00 – 18:00 | |||||
108 | Kağıthane | Online Spor 3 | 12:00 – 13:00 | ||||||
109 | Kağıthane | Online Spor 4 | 17:00 – 18:00 | ||||||
110 | Küçükçekmece | Küçükçekmece Halkalı Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
111 | Küçükçekmece | Küçükçekmece Sahil Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
112 | Küçükçekmece | Küçükçekmece Söğütlüçeşme Çem | 11:00 – 16:00 | ||||||
113 | Maltepe | Altayçeşme Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
114 | Maltepe | Altıntepe Sahil | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
115 | Maltepe | Girne Mahalle Muhtarlık Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
116 | Maltepe | Küçükyalı Sahil | 09:45 – 10:45 | 09:45 – 10:45 | 09:45 – 10:45 | ||||
117 | Maltepe | Maltepe Atatürk Parkı | 11:00 – 12:00 | 11:00 – 12:00 | 11:00 – 12:00 | ||||
118 | Maltepe | Maltepe Atletizm Pisti Koşu Grubu | 19:30 – 20:30 | 19:30 – 20:30 | |||||
119 | Maltepe | Maltepe Fındıklı Mah. Çem | 11:00 – 18:00 | ||||||
120 | Maltepe | Maltepe Girne Çem | 12:30 – 16:30 | 10:00 – 16:00 | |||||
121 | Maltepe | Maltepe Gülsuyu Fevzi Çakmak Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
122 | Maltepe | Maltepe Gülsuyu Mah.Çem | 11:30 – 16:00 | ||||||
123 | Maltepe | Maltepe Gülyolu Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
124 | Maltepe | Maltepe Kemal Sunal Parkı | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | |||||
125 | Maltepe | Maltepe Şehit Anneler Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
126 | Pendik | Botaş Parkı | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | ||||
127 | Pendik | Kaynarca Bölge Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
128 | Pendik | Pendik Çamlık Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
129 | Pendik | Pendik Harmandere Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
130 | Pendik | Pendik Kavakpınar Parkı | 08:30 – 09:30 | 08:15 – 09:15 | 08:00 – 09:00 | ||||
131 | Pendik | Pendik Sülüntepe Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
132 | Pendik | Pendik Velibaba Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
133 | Pendik | Pendik Yunus Emre Kültür Merkezi | 06:30 – 07:30 | 06:30 – 07:30 | 06:30 – 07:30 | 06:30 – 07:30 | 06:30 – 07:30 | ||
134 | Pendik | Şehit Er Mehmet Güney Parkı | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | 09:30 – 10:30 | ||||
135 | Sancaktepe | İsadem Sancaktepe | 11:00 – 12:00 | 11:00 – 12:00 | |||||
136 | Sancaktepe | Mehmet Akif Ersoy Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
137 | Sancaktepe | Pir Sultan Abdal Parkı | 09:00 – 10:00 | 08:00 – 09:00 | 10:00 – 11:00 | ||||
138 | Sancaktepe | Sancaktepe Fatih Sultan Mehmet Parkı | 09:30 – 10:30 | 09:30 – 10:30 | |||||
139 | Sancaktepe | Sancaktepe Katip Çelebi Çocuk Parkı | 08:00 – 09:00 | 07:00 – 08:00 | 10:30 – 11:30 | 08:00 – 09:00 | |||
140 | Sancaktepe | Sancaktepe Özgem Çem | 13:00 – 15:00 | ||||||
141 | Sancaktepe | Sancaktepe Samandıra Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
142 | Sancaktepe | Sancaktepe Triad Park Sitesi Çocuk Egzersiz | 18:00 – 19:00 | 11:30 – 12:30 | |||||
143 | Sancaktepe | Sancaktepe Yunus Emre Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
144 | Sancaktepe | Sarıgazi Muhtar Hüseyin Göktaş Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | ||||
145 | Sarıyer | Arıköy Sitesi | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | |||||
146 | Sultanbeyli | Gölet Spor Tesisi | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||
147 | Sultanbeyli | Hasanpaşa Çeçenistan Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||
148 | Sultanbeyli | Sultanbeyli Adil Çem | 09:00 – 17:00 | ||||||
149 | Sultanbeyli | Sultanbeyli Çem | 10:00 – 15:00 | ||||||
150 | Sultanbeyli | Sultanbeyli Gölet Parkı Erkek Grubu | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | |||
151 | Sultangazi | Besyo Hazırlık Kursu | 19:00 – 21:00 | 19:00 – 21:00 | 19:00 – 21:00 | 19:00 – 21:00 | 19:00 – 21:00 | ||
152 | Sultangazi | Cebeci Spor Kompleksi Stadı | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | ||||
153 | Sultangazi | Sultangazi Cebeci Spor Kompleksi Çocuk Grubu | 11:00 – 12:00 | 11:00 – 12:00 | |||||
154 | Sultangazi | Sultangazi Cebeci Şehir Parkı | 08:45 – 09:45 | 08:45 – 09:45 | |||||
155 | Sultangazi | Sultangazi Çamlık Parkı | 08:30 – 09:30 | 08:30 – 09:30 | |||||
156 | Sultangazi | Sultangazi Gazi Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 09:00 – 10:00 | |||
157 | Sultangazi | Sultangazi Gazi Spor Tesisi | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | 07:15 – 08:15 | ||||
158 | Sultangazi | Sultangazi Uğur Mumcu Çem | 10:00 – 17:00 | ||||||
159 | Tuzla | Tuzla Mahalle Evi Çocuk Grubu | 14:00 – 16:00 | ||||||
160 | Tuzla | Tuzla Mahalle Evi Pilates 1 Grubu | 11:00 – 12:00 | ||||||
161 | Tuzla | Tuzla Mahalle Evi Pilates 2.Grubu | 12:30 – 13:30 | ||||||
162 | Tuzla | Tuzla Meydanevler Çem | 10:00 – 14:00 | ||||||
163 | Tuzla | Tuzla Sahil Spor Tesisi | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | |||||
164 | Tuzla | Tuzla Yayla Çem | 10:00 – 16:00 | ||||||
165 | Çatalca | Çatalca Kaleiçi Mah.Çem | 10:00 – 14:30 | ||||||
166 | Çekmeköy | Çekmeköy Çamlık Millet Bahçesi | 12:30 – 13:30 | 12:30 – 13:30 | 12:30 – 13:30 | ||||
167 | Çekmeköy | Çekmeköy Orkent Evleri | 20:00 – 21:00 | 20:00 – 21:00 | 20:00 – 21:00 | ||||
168 | Çekmeköy | Doğa Park | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | ||||
169 | Ümraniye | Adem Yavuz Şanlı Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | ||||
170 | Ümraniye | Hacı Arif Şimşek Parkı | 09:00 – 10:00 | 09:00 – 10:00 | |||||
171 | Ümraniye | İsadem Ümraniye | 10:00 – 12:00 | 10:00 – 12:00 | |||||
172 | Ümraniye | Kaşif Kalavan Parkı | 08:15 – 09:15 | 08:15 – 09:15 | 08:15 – 09:15 | 08:15 – 09:15 | |||
173 | Ümraniye | Namık Kemal Barış Parkı | 14:00 – 15:00 | 14:00 – 15:00 | |||||
174 | Ümraniye | Şehit Ahmet Üvenç Parkı | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | 07:30 – 08:30 | ||||
175 | Ümraniye | Tezcan Caddesi Parkı | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | |||
176 | Ümraniye | Ümraniye Antrium Sitesi | 10:30 – 11:30 | 10:30 – 11:30 | 10:30 – 11:30 | 10:30 – 11:30 | |||
177 | Ümraniye | Ümraniye Aşağı Dudullu Çem | 09:00 – 16:00 | ||||||
178 | Ümraniye | Ümraniye Çamlık Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | |||||
179 | Ümraniye | Ümraniye Çamlık Parkı Trekking Grubu | 07:00 – 08:00 | 07:00 – 08:00 | |||||
180 | Ümraniye | Ümraniye Ferah Çem | 10:00 – 17:00 | ||||||
181 | Ümraniye | Ümraniye Madenler Çem | 11:00 – 17:00 | ||||||
182 | Üsküdar | Çengelköy Mahalle Evi Çocuk Grubu | 13:30 – 15:30 | ||||||
183 | Üsküdar | Çengelköy Mahalle Evi Yetişkin Grubu | 12:30 – 13:30 | ||||||
184 | Üsküdar | İbb Kadın Üsküdar- Yavuztürk | 10:00 – 14:00 | 10:00 – 14:00 | |||||
185 | Üsküdar | İbb Üsküdar Selimiye Parkı | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | 08:00 – 09:00 | ||||
186 | Üsküdar | İsadem Çengelköy | 14:30 – 15:30 | 14:30 – 15:30 | |||||
187 | Üsküdar | Şehit Cengiz Hasbal Parkı | 19:00 – 20:00 | 19:00 – 20:00 | 19:00 – 20:00 | ||||
188 | Üsküdar | Üsküdar Yavuz Selim Parkı | 08:00 – 09:00 | ||||||
189 | Üsküdar | Üsküdar-Eminönü Vapur Hattı 1 | 10:00 – 12:00 | ||||||
190 | Üsküdar | Üsküdar-Eminönü Vapur Hattı 2 | 10:00 – 12:00 |